Hizmetler

Tüm çeviri hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

YEMİNLİ ÇEVİRİ HİZMETİ

Yeminli tercüme, yeminli çevirmen tarafından imzalanıp mühürlenmiş tercümelerdir. Yeminli Tercüman'lık noterlerce yapılır.

NOTER TASDİKLİ ÇEVİRİ

Yeminli tercümanlarca hazırlanıp ilgili noter tarafından tasdik edilmiş tercümelere, noter tasdikli tercüme denir.

Daha fazlası
APOSTİL TASDİKLİ ÇEVİRİ

Apostil, bir belge onay sistemidir. Bir belgenin geçerliliğinin tasdik edilerek, başka ülkelerde de geçerli kılmak, yasal olarak kullanılmasını sağlamaktır.

Daha fazlası
TİCARİ ÇEVİRİ

Ticari ve İş Tercümeleri. Bu tercüme hizmetimizde; ticari dokümanlar, gümrük işlemleri, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri ve ihaleler vb. bulunur.

AKADEMİK ÇEVİRİ

Akademik geçmişi olan tercümanlar ile tez, makale, araştırma gibi bilimsel tüm yayınları yüksek kaliteli sonuçlarla profesyonel tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Daha fazlası
WEB SİTESİ ÇEVİRİ

Şirketler için Web Sitesi, internet çağında kendilerini uluslar arası pazara tanıtacak en hızlı ve etkili yoldur.

E-POSTA ÇEVİRİ

Şirketler her türlü yurtdışı görüşmelerini hızlı, etkili ve resmi bir haberleşme yöntemi haline gelen ‘e-mail’ (elektronik mektup) aracılığıyla yürütmektedir.

ALTYAZI ÇEVİRİ

Video klipleri, belgeseller, uzun metrajlı filmler, sanatsal ve kültürel konular alanlarda tam senkronize halde doğru bir şekilde altyazı çeviri hizmeti vermekteyiz.

DİJİTAL TERCÜME HİZMETLERİ

Film ve altyazı, VCD için dijiital çeviri yapılacak metinlerinizi profesyonel olarak yapıyoruz.

DOĞUM BELGESİ TERCÜMESİ

Doğum belgesi dünyaya gelen bebeklerin doğum günü saati ve ailesi ile ilgili bilgileri içeren belgedir.

HUKUKİ ÇEVİRİ

BETA Tercüme elliden fazla resmi dilde, alanında uzman kadrosu ile, güvenilir ve hızlı bir şekilde hukuki çeviri hizmeti vermektedir.

Daha fazlası
TURİZM TERCÜMESİ

Turizm içerikli dokümanların tercümesinde bire bir tercüme yerine hedef dilin kültürü göz önüne alınarak anlam bütünlüğü bozulmadan akıcı şekilde bir anlatım sağlanmalıdır.

RESMİ BELGE ÇEVİRİSİ

Resmi belgeleriniz BETA Tercüme Bürosunda gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

KULLANIM KLAVUZU ÇEVİRİSİ

Kullanım kılavuzu çevirisi, en önemli çeviri türlerinden biridir. Bu konuda sizlere profesyonel destek sunmaktayız.

TEZ ÇEVİRİSİ

Tez hazırlığı sırasında akademik makale çevirileri, İngilizce kitap çevirisi, akademik rapor çevirileri gibi pek çok akademik çeviri hizmetinden yararlanılmaktadır.

SAĞ BELGESİ TERCÜMESİ

Kişinin hayatta olduğunu kanıtlayan sağ belgesinin tercümesi için bizi tercih edebilirsiniz.

İMZA SİRKÜLERİ TERCÜMESİ

Yabancı şirketler için ihtiyaç duyulan imza sirküleri tercümesine noter onaylı çeviri hizmeti ile BETA Tercümeye'ye anında ulaşabilirsiniz.

AB HİBE PROGRAMI ÇEVİRİSİ

Avrupa Birliği hibe programlarından yararlanmak için hazırlayacağınız projelerinize çeviri hizmeti vermekteyiz.

DİSTRİBÜTÖRLÜK SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ

Bayilik ya da şirket açmada ihtiyacınız olacak distribütörlük sözleşmesi tercümesi konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

İDARİ ŞARTNAME TERCÜMESİ

İdari şartnameler ihalelerin hangi idari hususlara dayanılarak yapılacağını belirten kurallardır. İdari şartname çevirileri için en doğru adres!

İHALE DOSYASI ÇEVİRİSİ

İhaleler belirli bir kamu hizmetinin özel kişilerce yürütülmesi amacıyla bir özel kişi ile kamu kurumu arasında yapılan özel hukuk sözleşmeleridir.

KİTAP ÇEVİRİSİ

Her dilde ve her konuda roman, şiir, teknik, edebi, vb. kitaplarınızın tercümeleri, konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız ile verdiğimiz tercüme hizmetimizdir.

STANDART ÇEVİRİ

Standart çeviriler kişinin kendisinin yaptığı ya da dile hakim olan birine yaptırabildiği gibi tercüman, yeminli tercüman ya da tercüme bürosuna yaptırabilrisiniz.