Noter Yeminli Tercüme

Noter Yeminli Tercüme, resmi onay gerektiren evraklarınız için sunduğumuz bir tercüme hizmetidir. Bize ulaştırdığınız belgeleriniz, alanında uzman yeminli tercüman arkadaşlarımız tarafından tercüme edilerek tarafımızca ilgili Noter’e götürülecek ve noter onayı işlemi yapılacaktır. Eğer tercüme edilmiş belgeyi vereceğiniz makam ya da kurum resmi onay istiyorsa, noter onaylı tercüme hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Belgelerinizin noter yeminli olarak tercüme edilmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek. Bize ulaştırdığınız belgeniz, alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından istediğiniz dile çevrilir ve noter onayı için hazırlanır. Belgelerinizin çevirisi noter tarafından tasdik edildikten sonra yasalar önünde tam geçerlilik kazanmış olur. Noter tasdik ücreti ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir ve belgeleriniz tarafımızca sizlere ulaştırılır.

Belgeleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edildikten sonra firmamız tarafından kaşelenir ve tercümanımız tarafından imzalanır. Noter onay ücreti, tercüme hizmetinden ayrı bir ücrettir ve noter tarafından tahsil edilmektedir. Sizleri yormamak için, isteğiniz halinde noter tasdik işlemlerini takip ederiz ve size evraklarınızı noter onaylı olarak ulaştırırız.

Resmi kurumlar kimlik, diploma, pasaport, transkript, evlilik cüzdanı, mahkeme kararları ve benzerleri için tercüme edilmiş evrakların noter tarafından onaylanmasını isteyebilir. Noter onaylı tercüme isteyen tüm belgelerinizi, Beta Dil Hizmetleri‘ne emanet edebilir ve noter süreci ile uğraşmadan hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.